top of page

TEENUSED

Meie teenuste kvaliteet tugineb parimale saadaolevale teaduslikule informatsioonile ning olemasolevale kogemusele. Teeme tihedat koostööd Tartu Ülikooliga ning oleme usalduväärsed partnerid riigiasutustele ja omavalitsustele. Tutvu meie teenustega:

LOODUSKAITSETÖÖD

Vahel on tarvis teha loodusliku keskkonna hoidmiseks või taastamiseks reaalseid jõupingutusi. Selleks organiseerime oma parimale pädevusele tuginevaid looduskaitsealaseid töid.

EKSPERTIISID

Vahel on inimestel edasiste tegevuste planeerimiseks vaja teada, millised on planeeritavaks tegevuseks kasutatava maa-ala loodusväärtused. Alal leiduvad loodusväärtused võivad planeeritud tegevust nii soodustada kui lausa välistada.

MAASTIKUHOOLDUSKAVAD

Maastikku saab kujundada mitmeti. Võib võtta ette joonise oma unistuste maastikust ja paluda mõnel pinnasetöödega tegeleval ettevõttel see reaalsuseks muuta. Saab aga ka teisiti.

TEAVITUSVAHENDID JA KOOLITUSED

Vajate oma territooriumil olevate loodusväärtuste tutvustamiseks infomaterjale. Teeme teile kõike alates infovoldikutest, brožüüridest kuni infotahvlite ja videoklippideni.

Küsi juurde

Täname. Sinu kiri on saadetud ja vastame sulle esimesel võimalusel.

bottom of page