Seemnete tellimine on lihtne!

Tee kindlaks oma soovid ja kirjuta meile sellest. Kui kahtled, küsi nõu info@nordicbotanical.eu.

Masinkogutud seemnete tellimine

Pakendame masinkogutud seemned paberkottidesse. Kui tellid lisaks liigiti kogutud seemneid, leiad need eraldi pakendatult masinkogutud seemnete kotist.

Masinkogutud seemned on üsna kohevad. Kokkepressimata on 1 kg u 10 liitrit. Arvesta sellega tellimisel. Transpordikulud on enamasti toodete mahu põhised.

Niidulillede seemnesegude tellimine

Kirjuta meile, kui palju ja miliseid seemnesegusid vajad. Lisa kirjale ka endale sobiliku pakiautomaadi asukoht ja vastuvõtja telefoninumber.

Liigiti kogutud seemnete tellimine

Kasuta meie tellimisvormi (Google Sheet või LibreOffice/MS Excel). Vorm kalkuleerib sulle kogused ja hinnad ise. Salvesta täidetud vorm oma arvutisse ja saada meile. Ära unusta lisada endale sobiva pakiautomaadi asukohta ja vastuvõtja telefoninumbrit!

Tasumine

Kui oled oma tellimuse esitanud, saadame sulle e-kirjaga arve. Üle 100 € arvete korral saadame paki pakiautomaati tasuta. Alla selle lisame arvele ka saatmiskulud vastavalt operaatori hinnakirjale. Arve tasumisel lisa kindlasti makse selgitusse arve number!

Saatmine

Saadame kaupa peamiselt pakiautomaatidega. Suuremad kogused ja kallimad saadetised saadame kulleriga. Oleme töökad ja tegutseme maapiirkonnas. Vahel juhtub, et paki teelepanemine võtab paar päeva aega. Palume mõistmist!

Mis veel?

Teeme eritellimusel ka eridisainiga kinke- ja meenepakke. Küsi pakkumist.