top of page

Seemnete tellimine on lihtne!

Tee kindlaks oma soovid ja kirjuta meile sellest. Kui kahtled, küsi nõu info@nordicbotanical.eu.

Masinkogutud seemnete tellimine

Pakendame masinkogutud seemned paberkottidesse. Kui tellid lisaks liigiti kogutud seemneid, leiad need eraldi pakendatult masinkogutud seemnete kotist.

Masinkogutud seemned on üsna kohevad. Kokkepressimata on 1 kg u 10 liitrit. Arvesta sellega tellimisel. Transpordikulud on enamasti toodete mahu põhised.

Niidulillede seemnesegude tellimine

Kirjuta meile, kui palju ja miliseid seemnesegusid vajad. Lisa kirjale ka endale sobiliku pakiautomaadi asukoht ja vastuvõtja telefoninumber.

Seemnete tellimine liigi kaupa

Kirjuta meile vajaminevate seemnete kogused. Pane tähele, hinnakirjas on seemnete hind €/g kohta, kuid igale tellitud liigile lisandub pakendustasu 1 € pakendi kohta sõltumata pakendi suurusest. Kui soovid teha tellitud seemnetest segusid, pead need ise kokku segama.

Lisa kirjale endale sobiliku pakiautomaadi asukoht ja paki astuvõtja telefoninumber.

Tasumine

Kui oled oma tellimuse esitanud, saadame sulle e-kirjaga arve. Üle 100 € arvete korral saadame seemned sulle pakiautomaati tasuta. Alla selle lisame arvele ka saatmiskulud vastavalt operaatori hinnakirjale. Arve tasumisel lisa kindlasti makse selgitusse arve number!

Saatmine

Kauba saadame teele, kui tasu selle eest on meie arvele laekunud. Eelistame saata pakiautomaatidega. Suuremad kogused ja kallimad saadetised saadame kulleriga. Oleme töökad ja tegutseme maapiirkonnas. Vahel juhtub, et paki teelepanemine võtab paar päeva aega. Palume mõistmist!

Mis veel?

Teeme eritellimusel ka eridisainiga kinke- ja meenepakke. Pane aga tähele kui kingid seemned välismaal elavatele sõpradele või kolleegidele - meie seemnete külvamine välismaal ei ole alati looduskaitseliselt õige ja võib olla ka ebaseaduslik. Kui kingisaajad elavad aga Eestis, on kõik hästi. Küsi pakkumist.

bottom of page