top of page

Kingi jõuludeks elurikkust!

Oleme koostanud möödunud suve seemnetest ühe kauni seemnesegu, mida saate kinkida oma rohenäppudest lähedastele. Talv pole küll külviaeg, kuid seemnetega koos kingite ka kevadeootuse ja see on kindlasti parim talvine kingitus!

Segus on 30 Eesti niidutaimeliigi seemneid ja see sobib külvata pea igasugusele mullale. Esimesel aastal üllatab see külvajat üheaastaste põllulilledega nagu rukkilill, põldmagun, nisulill ja põld-varesjalg. Mitmeaastased niidutaimed reeglina külviaastal veel ei õitse, kuid sellele järgneval aastal jätkub õiteilu terveks suveks.

Segu koosneb järgnevatest liikidest:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakis on seemneid 10g ja heades tingimustes saab nendega rajada kuni 5m2 suuruse lilleniidu ehtsatest Eesti niiduseemnetest!

Ühe kinkepaki hind on 12 €. Tellides üle 10 paki, on ühe paki hinnaks 11 € ja transport pakiautomaati tasuta!

Tellimiseks saada meile kiri info@nordicbotanical.eu. Pane kirja oma ostusoov, lisa endale sobiliku pakiautomaadi asukoht ja telefoninumber. Saadame sulle arve ja tasumisel jõuab pakk paari päevaga kohale.

Lühikesed külvamisjuhised on kirjas kinkepaki siseküljel, kuid pikemad juhised leiab meie kodulehelt.

Pakendimaterjalidena on kasutatud kodumaist taaskasutatud pleegitamata paberit ja polüetüleenist väikest kilekotti. Paber on põletatav ja biolagunev. Kilekott on korduvkasutatav, kui sul seda aga vaja ei ole, siis vii see pakendikonteinerisse.

IMG_20221205_150438.jpg
IMG_20221205_150421.jpg
bottom of page